DCL – Stuttgart

ramka mazowszetest2afoto

VI edycja Europejskiej Ligi Mistrzów Niesłyszących w Futsalu odbędzie się w w dniach 2 – 6 stycznia 2019 roku w Stuttgarcie.

MAZOWSZANKI I SZCZECINKI UCZESTNICZĄ w VI LIDZE MISTRZÓW GŁUCHYCH W FUTSALU KOBIET w dniach 2-6 STYCZNIA 2019r. w niemieckim – STUTTGART

W roku 2018 Mazowszanka zdobyły tytuł Mistrzyń Ligi Mistrzów z roku 2018 i w roku 2019 reprezentują dwie kluby z Polski z udziałem Mistrzyni z Warszawy „ Mazowsze ” i Wicemistrzyni z Szczecina „ Korona „ .

M.K.S.N. „ Mazowsze Warszawa został umieszczony w grupie „A” :
– C.D.C. Altatore ( Hiszpania )
– Doncaster D.F.C. ( Anglia )
– Dresdner G.S.V ( Niemcy )

S.K.S.G. „ Korona „ Szczecin został umieszczony w grupie „B” :
– G.T.S.U. Essen ( Niemcy )
– I.K. Hephata Stockholm ( Szwecja )
– St. John’s L.D.F.C. ( Anglia )

Pozdrawiamy z Ligi Mistrzów w Futsalu w Stuttgarcie! Krzysztof Łuczywek będzie miał pierwszy debiut jako trener prowadzący w Lidze Mistrzów dla klubu MKSN Mazowsze. Asystentem jest Eugeniusz Morawski. Mamy również dwóch osób ze sztabu szkoleniowego:Rafała Kaczmarczyka i Martę Zalewską. Dziewczyny z MKSN Mazowsze zagrają o 11 z DRESDNER GSC. Potem na drugi mecz o 16 z CDS ALTATORRE.
Chcielibyśmy wam powiadomić, że prawdopodobnie na naszym fan-page na FB udostępnimy transmisje na żywo z meczu Mazowsze Warszawa.

VI DCL Kobiet w Futsalu

1 mec: godz. 11.oo M.K.S.N. Mazowsze – D.G.S.V. Dresdner (Niemcy) 6:0 (3:0)

Bramki: A.Boćkowska x3, M.Kaczmarczyk x1, Siarko Volha x1, P.Prusinowska x1

2 mecz: godz. 16.oo C.D.C. Altatorre (Hiszpania) :  M.K.S.N. Mazowsze 1:7 (0:4)

Bramki: M.Kaczmarczyk x2, Siarko Volha x2, J.Kaczmarczyk x2, A.Boćkowska x1

żółte kartki: Paulina PRUSINOWSKA

Pierwszy mecz MKSN Mazowsze Warszawa pokonała z niemieckim D.G.S.V. Drezno 6:0 (3:0) gole: Boćkowska Agnieszka – 3, Kaczmarczyk Marta, Siarko Volha, Prusinowska Paulina po 1. Następnie z hiszpańskim- C.D.C Altatorre o godz. 16.00 Drugi mecz nasze piłkarki Mazowsze pokonała z Hiszpańskim CDC Altatorre 7:1 (4:0) Gole : Kaczmarczyk Marta, Siarko Volha, Kaczmarczyk Joanna po 2 oraz Boćkowska Agnieszka -1.

Mamy już gwarantowane w ćwierćfinale !!!

3 mecz: godz. 11:oo M.K.S.N. Mazowsze – DONCASTER D.F.C. 2:0 (0:0)

Bramki: P. Suchorowska x1, A. Boćkowska x1

Jesteśmy już po 3 meczu! Mamy 1 miejsce w grupie co znaczy, że nasze przeciwniczki z grupy nie mogą nas pokonać! Dziewczyny były bardzo dzielne na dzisiejszym meczu z Doncasterem. Co prawda ten mecz nie był łatwy. Nasze dziewczyny z Mazowsze walczyły z całej siły, ale przeciwniczki nie dały się i nie było żadnego skutku, aby zdobyć bramki. Zatem trener postanowił zmienić taktykę i dołączyła się jedna zawodniczka bez bramkarza. I co się okazało? Już migiem zdobyły gol! Przed końcem meczu została jedna minuta to zdobyły kolejną drugą bramkę! W grupie mamy aż 15 bramek! To bardzo ładny wynik dla Mazowsze z dziewczyn! Brawa dla WAS! Jedynie szkoda, że straciły jedną bramkę. Dzisiaj będzie losowanie o 18 i dowiemy się z kim będą grały. A więc dziewczyny idziemy do przodu i zagrajcie do końca!

Link LIVE losowanie: https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=ncjh7lFewiA

Już po losowaniu. Jutro w ćwierćfinale DCL – MKSN Mazowsze W-wa (Polska) – KORONA Szczecin (Polska) jutro 4.01.2019 o godz. 13:oo

Na wczorajszym losowaniu z koszyka wylosowali na nas i na Koronę Szczecin w którym będziemy z nimi walczyć w ćwierćfinale! To dla nas bardzo bardzo ważny dzień! Będzie dzisiaj transmisja na żywo o 13 w którym przygotował organizator DCL. Zapraszamy do kibicowania! Potrzebujemy waszego wsparcia!

Link LIVE: https://m.youtube.com/watch?v=NfTMK3KKFMw

4 mecz ćwierćfinał o o godz. 13.oo: M.K.S.N. Mazowsze – KORONA Szczecin 13:4 (5:2)

Bramki: M. Kaczmarczyk x5, P.Prusinowska x1, A.Boćkowska x5, Volha SIARKO x1, J.Kaczmarczyk x1

żółte kartki: Karolina DAMPC

Awansujemy Mazowsze Warszawa do półfinału i dziś o godz. 19.oo odbędzie losowanie z kim półfinału !!!

Po losowaniu jutro 5.01.2019r. w półfinale zmierzymy z niemieckim Essen o finał o godz. 12.30.

źródło SKSG Korona: więcej opis i zdjęcie…czytaj dalej>

W czasie rozgrywki nasze dziewczyny były naprawdę bardzo pracowite i pokazały się z jak najlepszej strony. To był naprawdę udany mecz. Brawa dla Was! Miejcie taką sama formę na następnym meczu z Essen! Odbędzie się o godzinie 12:30 i oczywiście można obejrzeć na transmisji na żywo! Zapraszamy! Do boju MKSN Mazowsze! 

5 mecz półfinał godz. 12.30: G.T.S.V. ESSEN : M.K.S.N. Mazowsze 6:5 (0:4)

Bramki: A.Boćkowska x3, M.Kaczmarczyk x2

żółta kartka: Lidia Maziarz, P. Suchorowska, J.Kaczmarczyk

żółtka/czerwona kartka: J.Kaczmarczyk, P.Suchorowska

czerwona kartka: A.Boćkowska

Przepraszamy Was i niestety do finału i gramy o 3-4 miejsce. Prowadziliśmy 4:0 do przerwy i w drugiej połowie było koszmarne meczu i nasze zawodniczki dostały aż 3 kartki czerwone !!! W 39.54 minut było remis 5:5 ,że było nasze dwoje zawodniczki plus bramkarka na 5 przeciwniczki i one wykorzystały i strzeliła bramkę na 5:6 !!! Dziękujemy za mecz i też was kibicowania. Napisał E.Morawski

Jutro zagramy o brąz .Za nami mecze półfinałowe. Niestety nasze Mazowsze przegrało 5:6 z G.T.S.V. Essen. Ale co to był za pojedynek
Po pierwszej połowie nasze panie prowadziły 4:0 i mecz układał się pod ich dyktando. W drugiej połowie gra się zrobiła dużo ostrzejsza. Przeciwniczki zagrały skuteczniej a i swoje dołożyli sędziowie. Niestety tak to jest jak się przeciwko gospodyniom. Trzy nasze piłkarki otrzymały czerwone kartki! Zwycięski dla Niemek gol padł, gdy nasza drużyna była już zdekompletowana.
Ciekawe jaki wynik byłby gdyby mecz odbywał się na neutralnym boisku? 

Jutro o 12.00 M.K.S.N. Mazowsze zagra swój ostatni mecz -stawką będzie trzecie miejsce a rywalki to G.S.G. Stuttgart.

źródło Syrenka w korkach piłki nożnej.

6 mecz o 3 miejsce godz. 12:oo: G.S.G. STUTTGART – M.K.S.N. Mazowsze 6:2

Bramki: K.Dampc x1, A. Kuśmierek x1

Swój ostatni mecz w turnieju zagrała dziś drużyna MKSN Mazowsze. W pojedynku, którego stawką było III miejsce uległy 2:6 GSG Stuttgart. Tanio skóry nie sprzedały, chociaż do meczu przystąpiły bez trzech podstawowych zawodniczek i trenera. To z powodu czerwonych kartek jakie otrzymały w pojedynku półfinałowym. Mamy lekki niedosyt ale bądźmy szczerzy; zagrały niezły turniej i po raz kolejny udowodniły, że należą do elity. Gratulujemy i dziękujemy za emocje!! Za rok, turniej we Włoszech i będzie okazja do rewanżu.
Nieźle zaprezentowała się też druga polska drużyna Korona Szczecin, która ostatecznie zajęła V miejsce.

źródło z FB: Syrenka w korkach – piłka nożna kobiet w Warszawie.

Niestety i my zajęliśmy IV miejsce wśród 12 drużyn Ligi Europejskiej Głuchych w Futsalu Kobiet. W przyszłym roku 2020 odbędzie się we Włoszech i my pojedziemy po raz trzeci z rzędu i mamy nadzieję że będzie lepsze wyniki niż roku 2019. Dziękujemy Was za kibicowania. Napisał: E.Morawski

Po powrocie z Stuttgartu bez medalu i nasze dziewczyny – piłkarki Mazowieckiego Klubu Sportowego Niesłyszących „ Mazowsze „ zajęły IV miejsce w rozgrywkach futsalowej kobieciej Ligi Mistrzyń Głuchych po przegranej z gospodarzem organizatora G.S.G.Stuttgart o brąz w VI Lidze Mistrzów Głuchych w Futsalu Kobiet z dnia 2-6 stycznia 2019 r. Przez 2 lata udziału na zawodach Ligi Mistrzów w Futsalu Kobiet z roku 2018 zdobyły Lidzie Mistrzyń i IV miejsce z roku 2019 to było wielkie sukcesy piłkarki M.K.S.N. „ Mazowsze „ w Elicie Europejskiej. Podziękowaliśmy za wsparcie na wyjazd do Stuttgartu od Polskiego Związku Piłki Nożnej, CAR PARK, Panowie Adama Grzymskiego, Daniela Bartnickiego i Pani Małgorzaty Szoja oraz zrzutki w tym 66 osób wpłacili z znajomych sympatyczny FB, które wspierali nas na dobre serca dla klubu Mazowsze.

Przed Mistrzostwem Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej w dniach 5-7 października 2018 roku i wywalczyły , by zdobyć tytuł Mistrza Polski Niesłyszących w halowej Piłce Nożnej ’2018 i zapewnione udziału po raz trzeci z rzędu w przyszłym roku 2020 w mieście włoskim – VIGEVANO w dniach 20-25 stycznia br. Zobaczymy w przyszłym roku 2020.

FUTSAL 2019 | STUTTGART | WOMEN

Najlepsza drużyna zawodnika: Maziarz Lidia i Marta Kaczmarczyk

Losowanie DCL – Stuttgart ćwierćfinał Women i Men

4 mecz ćwierćfinał: LIVE mecz Mazowsze W-wa – KORONA Szczecin godz. 13.oo

5 mecz półfinał: LIVE mecz Mazowsze W-wa – G.T.S.V. Essen godz. 12.30

6 mecz o 3 miejsce: LIVE mecz Mazowsze W-wa – G.S.G Stuttgart godz. 12.oo

Podziel się:
  • 4
  •  
  •  
    4
    Udostępnienia