Kalendarz imprez Centralnych PZSN 2019

Kalendarz imprez

2019

KALENDARZ IMPREZ CENTRALNYCH POLSKIEGO ZWIĄZKU SPORTU NIESŁYSZĄCYCH NA ROK 2019

Termin Nazwa imprezy Miejsce organizator:

STYCZEŃ

02-06.01. 6.Liga Mistrzów Głuchych w Futsalu Kobiet i Mężczyzn STUTTGART (Niemcy) Kluby sportowe

18-20.01. 1.Puchar Europy Klubowy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim LES GETS (Francja) Kluby sportowe

LUTY

08-09.02. Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce SPAŁA PZSN

15-17.02. 2.Puchar Europy Klubowy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim TODTNAUBERG (Niemcy) Kluby sportowe

23.02. XI. Gala Mistrzów Sportu Niesłyszących WARSZAWA PZSN/IG Warszawa

MARZEC

01-02.03. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim BIAŁKA TATRZAŃSKA PZSN

07-10.03. 3.Puchar Europy Klubowy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim GERLITZEN (Austria) Kluby sportowe

14-17.03. 1.Halowe Mistrzostwa Świata Głuchych w Lekkoatletyce TALLINN (Estonia) PZSN

22-24.03. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn do lat 22 SZCZECIN Wiosło Szczecin

22-24.03. Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn WARSZAWA Wars Warszawa

29-31.03. Ogólnopolskie Zawody Niesłyszących w Curlingu Kobiet i Mężczyzn ŁÓDŹ org. Wars Warszawa

KWIECIEŃ

05-07.04. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Kobiet do lat 23 WROCŁAW Świt Wrocław

05-07.04. Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Koszykówce Mężczyzn RADOM Radomig Radom

07-12.04. 2.Mistrzostwa Europy Juniorów Głuchych w Tenisie Stołowym ALBENA (Bułgaria) PZSN

11-18.04. 14.Mistrzostwa Europy Głuchych w Tenisie Stołowym ALBENA (Bułgaria) PZSN

12-14.04. Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Koszykówce Mężczyzn WROCŁAW Świt Wrocław

12-14.04. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Kobiet LUBLIN Spartan Lublin

12-14.04. 2.Międzynarodowy Mityng Pływacki dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej WARSZAWA IG Warszawa

14-20.04. 12.Europejska Liga Mistrzów Głuchych w Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn LONDYN (Wielka Brytania) Kluby sportowe

19-21.04. WIELKANOC 26-28.04. Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn WARSZAWA Mazowsze Warszawa

26-28.04. Eliminacje do Mistrzostw Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn GLIWICE MIG Gliwice

MAJ

07-15.05. Mistrzostwa Europy Niepełnosprawnych w Warcabach 100-polowych FIRLEJ (Polska)

10-12.05. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Pływaniu GLIWICE MIG Gliwice

17-19.05. Finał Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn LUBLIN Spartan Lublin

17-19.05. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Koszykówce Kobiet WARSZAWA IG Warszawa

17-19.05. Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn RZESZÓW Res-Gest Rzeszów

24-26.05. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-osobowej Mężczyzn do lat 22 RACIBÓRZ Odra Racibórz

31.05.-02.06. Spartakiada Sportowa Młodzieży dla Niesłyszącej – lekkoatletyka (do lat 11, do lat 14, do lat 17) – pływanie (do lat 11, do lat 14, do lat 17) – tenis stołowy (do lat 11, do lat 14, do lat 17) POZNAŃ UMKSN Poznań

31.05.-02.06. Turniej Jubileuszowy w Siatkówce Oldbojów z okazji Jubileuszu 25-lecia SKSG „Odra” Racibórz RACIBÓRZ Odra Racibórz

CZERWIEC

02-15.06. 9.Mistrzostwa Europy Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn HERAKLION (Grecja) PZSN

06-15.06. 3.Mistrzostwa Europy Głuchych w Piłce Nożnej Kobiet HERAKLION (Grecja) PZSN ODWOŁANA

06-16.06. 10.Mistrzostwa Europy Głuchych w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn CAGLIARI (Włochy) PZSN

07-09.06. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Koszykówce Mężczyzn do lat 22 GLIWICE MIG Gliwice

14-16.06. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Kolarstwie szosowym BYCHAWA PZSN

14-16.06. Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów do lat 16 i do lat 19 w Lekkoatletyce OLECKO Olimpijczyk Olecko

19-23.06. Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących i Głuchoniewidomych w Szachach Kobiet i Mężczyzn KRAKÓW Reyman Kraków

20.06. BOŻE CIAŁO

21.06. KONIEC SZKOŁY

21-23.06. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce SZCZECIN Korona Szczecin

21-23.06. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn SULEJÓW org. ŁKSG Łódź

27.06.-06.07. 5.Mistrzostwa Świata Głuchych w Koszykówce Kobiet i Mężczyzn LUBLIN (Polska) PZSN

28-30.06. Mistrzostwa Polski Niesłyszących Par i Trójek w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn GDAŃSK Pomorze Gdańsk

LIPIEC

05-07.07. 06-12.07. Puchar Świata Niepełnosprawnych w Warcabach 100-polowych MŁAWA (Polska)

11-22.07. 5.Mistrzostwa Świata Głuchych w Badmintonie TAJPEJ (Tajwan) NIE

12-14.07. 15-21.07. 2.Indywidualne Mistrzostwa Europy Głuchych w Szachach Kobiet, Mężczyzn, Junior, Oldbojów LWÓW (Ukraina) PZSN

15-21.07. 7.Indywidualne Mistrzostwa Europy Głuchych w Szachach OPEN LWÓW (Ukraina) PZSN

15-21.07. 24.Klubowy Puchar Europy Głuchych w Szachach LWÓW (Ukraina) PZSN

19-21.07. 21-28.07. 10.Mistrzostwa Europy Głuchych w Lekkoatletyce BOCHUM-WATTENSCHEID (Niemcy) PZSN
26-28.07.

SIERPIEŃ

02-04.08. 03-12.08. 4.Mistrzostwa Świata Głuchych w Bowlingu TAOYUAN (Tajwan) PZSN

09-11.08. 03-10.08. 4.Mistrzostwa Europy Głuchych w Koszykówce Mężczyzn do lat 20 ATENY (Grecja) PZSN ODWOŁANA

16-18.08. 17-24.08. 1.Mistrzostwa Świata Głuchych w Biegach na orientację OŁOMUNIEC (Czechy) NIE

21-31.08. Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych w Warcabach 100-polowych ZAKOPANE (Polska)

23-25.08. 25-31.08. 5.Mistrzostwa Świata Głuchych w Pływaniu SAO PAULO (Brazylia) PZSN

30.08.-01.09.

WRZESIEŃ

06-08.09. 13-15.09. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-osobowej Kobiet LUBLIN Spartan Lublin

13-15.09. Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Warcabach 100-polowych ŁUKÓW Hetman Łuków

20-22.09. Eliminacje Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn – Grupa B i C SUWAŁKI Czarna Hańcza Suwałki

24-28.09. 6.Klubowy Puchar Europy Głuchych w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn WARSZAWA (Polska) Kluby sportowe

25-29.09. Puchar Świata Niepełnosprawnych w Warcabach 100-polowych LWÓW (Ukraina)

27-29.09. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn – Grupa A KRAKÓW Bagry Kraków

27-29.09. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Żeglarstwie PUCK org. Wars Warszawa

PAŹDZIERNIK

01-06.10. 2.Liga Mistrzów Głuchych w Futsalu Kobiet i Mężczyzn do lat 21 WARSZAWA (Polska) Kluby sportowe

04-06.10. Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Piłce Siatkowej Kobiet GLIWICE MIG Gliwice

04-06.10. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Tenisie Stołowym CZĘSTOCHOWA AZS-AJD Częstochowa

04-06.10. Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach WARSZAWA Arkadia Otwock

04-06.10. Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów od 35 lat SZCZECIN Korona Szczecin

08-10.10. Puchar Świata Niepełnosprawnych w Warcabach 100-polowych PRAGA (Czechy)

10-14.10. 2.Mistrzostwa Europy Głuchych w Judo BRASSCHAAT (Belgia) PZSN

11-13.10. Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn GDAŃSK Pomorze Gdańsk

11-13.10. Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn RACIBÓRZ Odra Racibórz

11-13.10. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Kobiet ŁÓDŹ ŁKSG Łódź

13.10. 2.Mistrzostwa Europy Głuchych w Maratonie ESSEN (Niemcy) PZSN

13-20.10. Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych w Szachach MOSKWA (Rosja)

18-20.10. Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Koszykówce Kobiet OLSZTYN Warmig Olsztyn

18-20.10. Puchar Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn LUBLIN Spartan Lublin

25-27.10. Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Koszykówce Mężczyzn GLIWICE MIG Gliwice

28.10.-03.11. 7.Mistrzostwa Europy Głuchych w Zapasach HOMEL (Białoruś) NIE

28.10.-03.11. 7.Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów Głuchych w Zapasach HOMEL (Białoruś) NIE

LISTOPAD

01-03.11. 01-05.11. Puchar Świata Niepełnosprawnych w Warcabach 64-polowych BENDER (Mołdawia)

08-10.11. Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów od 35 lat RADOM Radomig Radom

09-16.11. 4.Mistrzostwa Świata Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn WINTERTHUR (Szwajcaria) PZSN

15-17.11. Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach Szybkich i Błyskawicznych RYBNIK Śląski Rybnik

15-17.11. Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących MASTERS w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn GDAŃSK Pomorze Gdańsk

20-23.11. 11.Klubowy Puchar Europy Głuchych w Koszykówce Kobiet i Mężczyzn MOSKWA (Rosja) Kluby sportowe

22-24.11. Turniej Szachowy Niesłyszących z okazji Jubileuszu 45-lecia KSG „Hetman” Łuków oraz Turniej Warcabowy im. Krzysztofa Michalczuka ŁUKÓW Hetman Łuków

29.11.-01.12. Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn do lat 22 WARSZAWA Mazowsze Warszawa

29.11.-01.12. 23.Międzynarodowy Mityng Pływacki im. J. Sikorskiego POZNAŃ UMKSN Poznań

29.11.-01.12. 3.Międzynarodowe Turnieje Szachowe i Warcabowe dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej WARSZAWA IG Warszawa

GRUDZIEŃ

06-08.12. Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Koszykówce Oldbojów od 35 lat RZESZÓW Res-Gest Rzeszów

12-21.12. 19.Zimowe Igrzyska Głuchych VALTELLINA-VALCHIAVENNA (Włochy) PZSN

13-15.12.

20-22.12.

MIĘDZYNARODOWE

00-00.09. 14.Mistrzostwa Europy Głuchych w Strzelectwie LISYA NORA Region Moskwa (Rosja) – ?

00-00.00. 00.Mistrzostwa Świata Głuchych w Kolarstwie szosowym ? ?

00-00.00. 00.Mistrzostwa Świata Głuchych w Tenisie ziemnym ? ?

00-00.00. 2.Mistrzostwa Europy Głuchych w Karate ? ?

00-00.00. 2.Mistrzostwa Europy Głuchych w Taekwondo ? ?

00-00.00. Kwalifikacje do Mistrzostw Świata Głuchych w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn ? ?

00-00.00. 2019 1.Młodzieżowe Igrzyska Głuchych TBILISI (Gruzja) PZSN

Podziel się:
  •  
  •  
  •