Juniorzy piłkarze zajęli pechowo 4 miejsce w Lidze Mistrzów w futsalu

NASI PIŁAKRZE MKSN MAZOWSZE WARSZAWA - MŁODSI U-21 ZAJĘLI IV MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW GŁUCHYCH W FUTSALU W MEDIOLANIE.

Mazowsze Warszawa U-21

W dniach 5 – 8 października br.w Mediolanie odbyło się zawody w Lidze Mistrzów Głuchych U-21 w Futsalu z udziałem 16 drużyn europejskich. Nasi młodsi piłkarze Mazowsze wylosowali w grupie C : MKSN Mazowsze Warszawa / Polska /, GSV Hamburg / Niemcy / , Dolphins Ashdod / Izrael / , CSS Timisoara / Rumunia/.

Nasi piłkarze zajęli II miejsce w grupie C : 2 wygrany i 1 przegrany, awansowali do ćwierćfinału zmierzyli się z szwedzkim klubem – IK Hephata Stockholm / Szwecja / i pokonali 3:2 i dalej grać o półfinał. Niestety do finału i przegrali z drugim szwedzkim klubem IK SURD 5:7 i wywalczyli się o III miejsce z niemieckim klubem – GSV Hamburg / Niemcy / znowu przegrali 3:5 i zajęli IV miejsce poza podium Ligi Europejskiej. Szkoda byłoby mieć blisko brąz medali. IK SURD wygrał w Lidze Mistrzów Głuchych ‘ 2017 w Futsalu. Nagrody LM Głuchych wśród najlepszych bramkarzy i piłkarzy oraz król strzelców trzech piłkarzy turnieju z nas, byli udział dwóch piłkarzy klubu  : Tomasz Morawski i Damian Bieniak.

Dzięki za wsparcie dofinansowania Pana Jerzego Dudka oraz Mariusza Krajewskiego na wyjazd do Mediolanu do uczestnictwa w Lidze Mistrzów Głuchych U-21 w Futsalu.

Skład naszych piłkarzy MKSN Mazowsze Warszawa U-21 : Tomasz Morawski, Mateusz Morawski, Mateusz Krajewski, Włodarski Filip, Włodarski Daniel, Damian Bieniak, Krzysztof Łuczywek, Bartłomiej Kotlarski, Marcin Kuc, Przemysław Penger, Mariusz Krajewski – Trener i Eugeniusz Morawski – Asystent trenera.

Zobaczymy w  przyszłym roku będzie coraz lepiej walcząc o podium turnieju.

Opracował : Morawski Eugeniusz

Mazowsze Warszawa odbyli w Liga Mistrzów Futsal – DCL w Torino (Włochy) 2014.

Mazowsze Warszawa odbyli w Liga Mistrzów Futsal - DCL w …

Mazowsze Warszawa Kobiet zdobyły w DCL (LM) w futsalu Alcala de Henares (Spain).

Mazowsze Warszawa Kobiet zdobyły w DCL (LM) w futsalu Alcala …

MAMY BRĄZ MEDALI Z LIGĘ MISTRZÓW GŁUCHYCH NA MURAWIE 7 OSOBOWEJ W MEDIOLANIE (WŁOCHY).

Nasze złote piłkarki właśnie są już w Milanie we Włoszech...

IV RAZY DCL W FUTSALU W DNIACH 20-25.02.2017r. w SEVILLI.