Piłkarki najlepsze w Europie w futsalu!

Mazowsze Warszawa Kobiet zdobyły w DCL (LM) w futsalu Alcala de Henares (Spain).

V Europejski Futsal Ligi Mistrzów Głuchych odbył się w Alcala de Henares (Hiszpania) w dniach od 29 stycznia do 3 lutego 2018 roku. W turnieju DCL uczestniczyło 20 mężczyzn i 10 kobiet z 503 osobami i urzędnikami. Zespoły mężczyzn zostały zaproszone przez DCL jako mistrz z National Federation. Każdy kraj był zakwalifikowany tylko z jednym zespołem, następnie był 17 krajów plus gospodarz (CDS Alcala de Henares) i jeden zespół rezerwowy, który zakwalifikował się, aby uzyskać najlepsze drugie miejsce z federacji narodowej (St. John’s DFC), aby ukończyć oficjalne 20 zespoły. Turniej był dobrze rozwijany każdego dnia i chcielibyśmy podziękować komitetowi organizacyjnemu „CDS Alcala de Henares”. Zwycięzcą męskich drużyn był „Dolphins Ashdod” z Izraela, który wygrał z ulubioną hiszpańską drużyną CDS Huelva z wynikiem 4-3, po raz pierwszy zdobył tytuł Dolphins Ashdod, a MKSN Mazowsze Warszaw z Polski wygrał tytuł turniej kobiet W finale MKSN Mazowsze Warszawa pokonał IK Hephata Sztokholm (Szwecja), 8-4, kolejna edycja odbędzie się w Stuttgarcie (Niemcy) w dniach 2-6 stycznia 2019 r., organizując komitet GSG Stuttgart.

Mamy brąz medali z Ligę Mistrzów Głuchych na murawie 7 osobowej w Mediolanie (Włochy).

Nasze złote piłkarki właśnie są już w Milanie we Włoszech...

IV RAZY DCL W FUTSALU W DNIACH 20-25.02.2017r. w SEVILLI.

PODSUMOWANIE TURNIEJU Z IV LIGI MISTRZÓW GŁUCHYCH W FUTSALU W …

Mazowsze Warszawa – Młodsi U-21 zajęli 4 miejsce w DCL Milano (Włochy).

NASI PIŁAKRZE MKSN MAZOWSZE WARSZAWA - MŁODSI U-21 ZAJĘLI IV MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW GŁUCHYCH W FUTSALU...

Mazowsze Warszawa odbyli w Liga Mistrzów Futsal – DCL w Torino (Włochy) 2014.

Mazowsze Warszawa odbyli w Liga Mistrzów Futsal - DCL w Torino (Włochy) 2014.