Media

Media o nas

MKSN MAZOWSZE WARSZAWA MISTRZEM POLSKI NIESŁYSZĄCYCH SIATKARZY

W miniony weekend w Warszawie odbył się finałowy turniej mistrzostw Polski niesłyszących w piłce siatkowej mężczyzn. Na zaproszenie organizatorów z ramienia PZPS w wydarzeniu uczestniczył wiceprezes Paweł Wachowiak, a także trener reprezentacji Polski Niesłyszących, Wojciech Lalek…Czytaj dalej >

Mazowsze Warszawa po raz drugi mistrzem Polski w siatkówce osób niesłyszących

W dniach 26-28 kwietnia w Warszawie odbył się Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej. W zawodach brały udział cztery najlepsze drużyny z całej Polski: Spartan Lublin, ŁKSG Łódź, Odra Racibórz oraz gospodarz MKSN Mazowsze Warszawa…Czytaj dalej >

Siatkarze-MKSN Mazowsze Warszawa zostali Mistrzem Polski po raz drugi

W dniach 26-28.04.2019r. w Warszawie odbył się Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej. W zawodach brały udział cztery najlepsze drużyny z całej Polski. Były to kluby: Spartan Lublin, ŁKSG Łódź, Odra Racibórz oraz gospodarz MKSN Mazowsze Warszawa.Turniej był rozgrywany w systemie każdy z każdym, a o ostatecznej klasyfikacji zadecydowała tabela po wszystkich spotkaniach…Czytaj dalej >

Duma z sukcesu! Polki z tytułem Mistrza Europy Głuchych w Futsalu 2018

Pierwszy raz w historii reprezentacja Polski została Mistrzem Europy Głuchych w Futsalu Kobiet! Turniej odbył się w dn. 6-14 grudnia w fińskiej miejscowości Tampere. Przeczytajcie, jak od samego początku Polki wspinały się na szczyt mistrzostw…Czytaj dalej >

Polki mistrzyniami Europy w futsalu niesłyszących!

Reprezentacja Polski kobiet zdobyła mistrzostwo Europy w halowej piłce nożnej osób niesłyszących. W rozgrywanym w dniach 6-14 grudnia turnieju Polki okazały się najlepsze, zwyciężając w decydującym meczu po dogrywce 6:5 z Niemkami. W rywalizacji mężczyzn nasi kadrowicze zajęli 6. miejsceCzytaj dalej >

ME niesłyszących w futsalu: Polki sięgneły po mistrzostwo Europy !

Polska reprezentacja w futsalu sięgnęła po złoty medal w rozgrywanej w fińskim Tampere w dniach 6-14 grudnia piątej edycji mistrzostw europy. W finale Polki pokonały 6:5 Niemki. Oprócz tytułu biało-czerwone wywalczyły również na mistrzostwa świata Czytaj dalej >

Kobieca reprezentacja Polski wywalczyła złoty medal mistrzostw Europy głuchych w futsalu

W fińskim Tampere odbyły się mistrzostwa Europy głuchych w futsalu. Kobieta reprezentacja Polski sięgnęła po złoto, w finale turnieju pokonując kadrę Niemiec. W rywalizacji mężczyzn zwyciężyli Hiszpanie, a Biało-Czerwoni zajęli szóste miejsceCzytaj dalej >

Niewiele się o tym mówi, a Polki zostały mistrzyniami Europy niesłyszących!

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu zdobyła złoty medal Mistrzostw Europy Głuchych. W finale biało-czerwone pokonały Niemki 6:5 Czytaj dalej >

Tomasz Albert Morawski: Wiele osób traktuje nas jak gorszych, upośledzonych. Jesteśmy jak Wy!

Tomasz Albert Morawski to multimedalista w wielu dyscyplinach sportu. Teraz robi wszystko, by osiągnąć jak najwięcej sukcesów w siatkówce i stać się drugim Davidem Smithem. Łączy ich jedno – problemy ze słuchem …Czytaj dalej >

Młodzi siatkarze MKSN „ Mazowsze „ zdobyli tytuł Mistrza Polski Juniorów 2018.

Młodzi siatkarze MKSN „Mazowsze” zdobyli tytuł Mistrza Polski Juniorów 2018. Mistrzostwa Polski Niesłyszących Juniorów w Piłce Siatkowej odbywały się w Warszawie w dniach 27-29.04.18. W sumie 6 drużyn z całej Polski. Były to drużyna : ŁKSG Łódź, Wiosło Szczecin, Olimpijczyk Olecko, Niedźwiadek Przemysł, Spartan Lublin i MKSN Mazowsze Warszawa…Czytaj dalej >

Piłkarki z Warszawy wygrały Ligę Mistrzyń Głuchych w Futsalu!

W dniach 29 stycznia – 3 lutego 2018 r. w hiszpańskim mieście Alcala de Henares odbywał się turniej Europejskiej Ligi Mistrzyń Głuchych w Futsalu. Piłkarki MKSN Mazowsze Warszawa wygrały wszystkie sześć meczów, z finałem włącznie….Czytaj dalej >