Piłka nożna: Młodzi piłkarze Mazowsza Warszawa mistrzami Polski U-23.

W dniach 23-25 października 2020r. odbyły się MPN w Piłce Nożnej 7-osobowej Mężczyzn do lat 23 w Warszawie.

Ekipa Młodzi Mazowsze Warszawa

W dniach 23-25 października 2020r. odbyły się Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-osobowej Mężczyzn do lat 23 w Warszawie. W turnieju udział wzięły 6 drużyny: Bagry Kraków, ŁKSG Łódź, MIG-Piast Gliwice, Spartan Lublin, Świt Wrocław oraz gospodarz MKSN Mazowsze Warszawa. W dniu 28 sierpnia br. wszyscy przyjechali do Centrum Hotelowo- Konferencyjne „WALD” przy ul. Połczyńskiej 52 i zjedli kolacji, a potem na odprawę technicznej.

Na zakończeniu turnieju rozdano medale oraz puchary najlepszym drużynom. MVP całego turnieju został Jakub Guz (Spartan Lublin. Najlepszy bramkarz został Dzmitry Reishel (Mazowsze Warszawa), a król strzelców został Mateusz Demianiuk (MIG-Piast Gliwice), który strzelił 7 bramek w całym turnieju.

Na zawodach był bez udziału publiczności z powodu epidemii COVID’19. Cała impreza okazała się udana zarówno pod kątem organizacji jak i pod kątem sportowym dla gospodarzy Mazowsze Warszawa.

Organizatorami imprezy byli Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie pośrednictwem Mazowiecki Klub Sportu Niesłyszących „Mazowsze” w Warszawie. Impreza została dofinansowana przez Ministerstwo Sportu w Warszawie oraz środki własne. Organizacja powyższej imprezy została zrealizowana wzorowo. Uczestnicy imprezy byli zadowoleni zarówno z warunków noclegowych jak i wyżywienia  w Hotelu „Wald”.

Jako organizator serdecznie dziękujemy Ministerstwem Sportu w Warszawie za wsparcie i współpracę do realizacji zadań organizacyjnych.

 

źródło: Polski Związek Sportu Niesłyszących

Podziel się:
  •  
  •  
  •