Piłka nożna DCL U21: Spotkanie z Burmistrzem oraz Dyrektorem BOS w sprawie DCL U21.

Pierwszy raz w historii Ligi Mistrzów Głuchych w Futsalu Mężczyzn, czyli piłki nożnej halowej – gospodarzem turnieju będzie kraj spoza Europy Zachodniej. Co nas niezwykle cieszy – inauguracja imprezy oraz większość rozgrywek będzie się odbywała na boiskach Białołęcki Ośrodek Sportu przy ul. Strumykowej i Światowida. Międzynarodowa komisja techniczna właśnie zaakceptowała nasze obiekty. Dodatkowo losowanie grup, które zawsze odbywało się we Włoszech, w tym roku zostanie przeprowadzone w urzędzie dzielnicy Białołęka. W losowaniu najprawdopodobniej wezmą udział – oprócz gości z zagranicy i władz ligi mistrzów w Futsalu Głuchych – także przedstawiciele władz PZPN.  Dziś na temat organizacji rozgrywek rozmawiali w urzędzie dzielnicy Białołęka Grzegorz Kuca burmistrz Białołęki, Jarosław Janiec – prezes Polskiego Związku Sportu Niesłyszących w Lublinie oraz inni przedstawiciele klubów sportowych niesłyszących. Gościliśmy też komisję techniczną turnieju. To niezwykle prestiżowa impreza i wielkie wyróżnienie dla Białołęki. Choć turniej odbędzie się jesienią, już dziś bardzo się cieszymy, że będziemy gospodarzem takiego wydarzenia.

żródło FB: Dzielnica Białołęka

Dziś był udany dzień, spotkanie z Burmistrzem Białołęki – Grzegorz Kuca i Dyrektor BOS – Tomasz Kuczborski i Naczelnik – Roman Stachurski i PZPN – Łukasz Wachowski i Leszek Saks i 2 przedstawiciele z Włoch – DCL – Francesco Camillo‚ i De Caro Rosario i Prezesa PZSN – Jarosław Janiec oraz Zarząd klubu MKSN Mazowsze o przygotowanie organizacji przed turniejem Ligę Mistrzów Głuchych U-21 w Futsalu Mężczyzn w Warszawie w dniach 3-5 października 2019r. Miejmy nadzieję, że ten turniej będzie rewelacyjne zorganizowanie.

Hello ludzie ! Nie śpijcie.

Dziś był ogromny sukces dla naszego klubu!!! Dzięki mojemu ojcu Eugeniusz Morawski w Warszawie odbędzie się Liga Mistrzów Futsal U21. Tata jest koordynatorem imprezy, i to dzięki jego działaniu Warszawa będzie organizatorem!

Dzis byliśmy na spotkaniu z Burmistrzem Białołęki – Grzegorz Kuca i Dyrektorem Białołęckiego Ośrodka Sportu Tomaszem Kuczborskim. Był również Pan naczelnik Roman Stachurski. Wszyscy bardzo chcieli pomóc nam w organizacji!!!

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony takim serdecznym przyjęciem i chęcią pomocy! To bardzo miłe i nigdy nie zapomnę o tym!!! Tak trzymam kciuki za dalszą współpracę, żeby to był najlepszy turniej w historii!!!

Byliśmy też na spotkaniu z Dyrektorem Rozgrywek Krajowych PZPN – Łukaszem Wachowskim i Sędzią – Leszkiem Saksem. Obecni byli przedstawiciele DCL z Włoch Rosario De Caro i Francesco Camillo. Inspektorzy byli bardzo zadowoleni z przygotowań do turnieju i będą nas wspierać w kolejnych działaniach!

Chciałbym też gorąco podziękować Prezesowi PZSN – Jarosław Janiec, który bardzo wiele zdziałał na arenie międzynarodowej!!!

I dzięki dla kolega Krzysztof Łuczywek, który będzie asystentem Eugeniusza Morawskiego przy organizacja Ligi Mistrzów w Futsalu. Jestem bardzo dumny z zespołu i ciepłej atmosfery. Razem idziemy do przodu, żeby być najlepsi w Europie i świecie!! Wierzę, że ten turniej będzie rewelacyjne zorganizowany.

Podziel się:
  •  
  •  
  •  
EnglishGermanPolishSpanish