27 lipca 2021

MAZOWSZE WARSZAWA

Mazowiecki Klub Sportowy Niesłyszących

Piłka nożna: Piłkarze Mazowsza Warszawa awansowali do finału MPN.

2 min przeczytania

W dniach 02 – 04 maja 2014r. przy wsparciu finansowym Polskiego Związku Sportu Niesłyszących w Lublinie odbyło się w Warszawie na boisku AWF przy ul. Marymockiej 34. Eliminacje Mistrzostw Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej na murawie 11-osobowej Seniorów Mężczyzn grupa – A zorganizowane przez Mazowiecki Klub Sportowy Niesłyszących „MAZOWSZE”.

Na zawodach zgromadziło się 60 uczestników z 4 drużyny sportowych niesłyszących  z udziałem piłkarze z Warszawy, Lublina, Poznania .

System zawodów został rozegrany każdy z każdym . Trzydniowe mecze sędziowało 3 sędziów – 1 sędzia główna i 2 sędziowie liniowe.

Na zawodach byli obecni zaproszone goście : Wiceprezes PZSN – Stempurski Wojciech, nowy zatrudniony trener Kadry Polski Mężczyzn – Karabacz Maciej, Kierownik sekcji piłki nożnej Kobiet PZSN – p. Morawski Eugeniusz oraz Prezes MKSN „ Mazowsze „ – p. Magdalena Troszczyńska oraz  trzech osób z obsługi technicznej – wolontariuszy

Organizacja powyższej imprezy była udana i przeprowadzona w koleżeńskiej atmosferze. Wszystkie piłkarze były bardzo zadowoleni z pobytu i zawodów, i oni Nm podziękowali za dobrą organizację imprezy. Nasz klub ma nadzieję , że następna organizacja takiej imprezy odbędzie się za 2 lata.

Jako organizator dziękujemy za wsparcie i współpracę Polskiemu Związkowi Sportu Niesłyszących w Lublinie, Hotelowi „ WAT „ i Restauracji „ WAT „ w Warszawie.

Podziel się:
  •  
  •  
  •