Siatkówka: Kolejny drugi nasze zawodnika siatkarze Rafał Pietrzykowski odchodzi z klubu.

Rafał Pietrzykowski.

Kolejnym zawodnikiem, który żegna się z naszym zespołem jest Rafał Pietrzykowski.

Kilka słów dla Was od Pietrzyka:

„Kilka lat temu przeniosłem się z Korony Szczecin do MKSN Mazowsze Warszawa, ponieważ chciałem rozwijać swoje umiejętności i kontynuować swoją przygodę z siatkówką w lepszych warunkach, na wyższym poziomie, tak jak robi to wielu sportowców.

W pierwszym sezonie wspólnej gry (rok 2017) nie udało nam się przejść Eliminacji Mistrzostw Polski i cały nasz wysiłek poszedł na marne. Podczas gry było za dużo kłótni i nieporozumień przez co początkowo nie udało nam się osiągnąć zamierzonego celu. Na tym turnieju otrzymałem nagrodę dla najlepszego przyjmującego zawodów, co jednak jedynie w małym stopniu osłodziło mi gorycz porażki, gdyż najważniejszy dla mnie był wynik drużyny.

Mimo tego pierwszego niepowodzenia nasza drużyna się nie poddała. Trenowaliśmy jeszcze ciężej by pokazać się z lepszej strony na kolejnych turniejach, którymi były kolejne eliminacje do Mistrzostw Polski, Puchar Polski i Liga Mistrzów. W tym roku oraz następnych latach poszło nam dużo lepiej, dzięki grze w drużynie Mazowsza zrealizowałem swoje marzenia i osiągnąłem następujące sukcesy:

Złoty medal Mistrzostw Polski (2018, 2019)
Zdobywca Pucharu Polski (2018,2019)
Brązowy medal Ligi Mistrzów (2019)
Czwarte miejsce Ligi Mistrzów (2017, 2018)

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tych sukcesów. To były dobre trzy lata gry w Klubie, z których jestem bardzo zadowolony. Poza grą bardzo dobrze czułem się z drużyną poza boiskiem, z zawodnikami mogłem porozmawiać na różne tematy, czy też od czasu do czasu wspólnie się powygłupiać. Nigdy tego nie zapomnę! Dziękuję również kibicom, którzy nas wspierali!

W życiu bywa różnie także może jeszcze kiedyś się spotkamy. Do zobaczenia.”

Podziel się:
  •  
  •  
  •