Siatkówka DVCL: Mazowsze zdobyli z brązowym medalem w DVCL (Lidze Mistrzów) w historyczny drużyn !!!

TAAAAK!!! Pokonujemy ŁKSG Łódź i zdobywamy brązowy medal 6th Deaf Volleyball Champions League Warsaw 2019 !!!PANOWIE!!

Z całym sercem chciałbym naprawdę z każdemu z was podziękować za niesamowitą grę z mocnymi drużynami za wspaniałą atmosferę! Byliśmy bardzo blisko do zrobienia celu którym było złoto.. No cóż przed nami ciężka praca do przodu!

Dziękuję Mateusz Chyl za szansę gry na boisku!! Dziękuję trenerze za zaufanie! to dzięki tobie rozwijam się dalej! Ale też wiele zawdzięczam trenerowi Wojtek Lalek. Oraz wszystkim chłopakom za zaufanie na boisku

DZIĘKUJĘ Tomasz Albert Morawski za to że wziąłeś mnie do drużyny. DZIĘKUJĘ za nocleg i zaufanie na boisku.

Dziękuję Kochanie Maria Trębicka za to że wspierałaś mnie z trybun i dziękuję że mi się tak poświęcasz i wytrzymujesz ze mną bez ciebie nie poszedłbym na wyższy poziom! i też dziękuję Dominika Trębicka za wytrwałość na trybunie może ci mecze się nie znudziły.

Dziękuję naprawdę wam wszystkim!

KAWAŁ DOBREJ ROBOTY ZROBIONE!

Napisał z FB: Adrian GasiewiczJestem dumny z tych chłopaków, mimo porażki w dwóch pierwszych setach 19:25 i 17:25, nie poddali i walczyli do końca. Zwycięstwa 28:26 oraz 25:19 w trzeciej i czwartej partii, niestety nie wystarczyły do końcowego triumfu. W piątym secie wygrał bardziej doświadczony i lepszy na tą chwilę zespół Khmao-Ugra 15:12.

Gra jak równy z równym z zespołami z Rosji i Ukrainy (przegrana w pięciu setach, 13:15 w tie breaku z Meteorem Kijów) to w dużej mierze zasługa trenerów Wojtek Lalek i Maciej Szewczyk. Cieszę się, że polscy siatkarze niesłyszący rozwijają się i robią postępy.

W tym roku bez względu na wynik meczu o trzecie miejsce polski zespół pierwszy raz w historii zdobędzie medal Ligi Mistrzów Niesłyszących, gdyż w ostatnim pojedynku decydującym o tym kto założy na szyję medale zmierzymy się z ŁKSG Łódź (tam z kolei ogromne ukłony w stronę trenerów Łukasz ZielińskiŁukasz Szawracki bez których ten projekt by nie istniał).

Dziękuję oczywiście również Paweł Pepuś, Maciej Czepulonis, Dawid Puszczyński za wzorowa współpracę jako sztab szkoleniowy i wszystkim zawodnikom ze zdjęcia, które całe serducho zostawili na boisku. Dziękuję też Tomasz Albert Morawski i Jarosław Janiec za organizację tego wydarzenia w Polsce.

Kłaniam się nisko i mówię DZIĘKUJĘ! Cieszę się, że chłopaki mi zaufali i chcieli bym prowadził zespół MKSN Mazowsze Warszawa Piłka Siatkowa Mężczyzn na 6th Deaf Volleyball Champions League Warsaw 2019.

Alexandr Beloblotskyi
Adrian Gasiewicz
Rafako Pietrzyk
Grzegorz Łuszczewski
Tomasz Albert Morawski
Karol Wanot
Jacek Kalinowski
Damian Denek
Radek Stobiecki
Dziękuje !
Marin Bigler
Alex Pastorello

Oczywiście dziękuję też przede wszystkim mojej cudownej dziewczynie Martyna Domachowska za to, że pozwala mi rozwijać się w mojej pasji, okazuje mi wsparcie, za to, że znosi moje ciągle wyjazdy i nasze rozstania spowodowane udziałem w różnych turniejach.

Napisał z FB: Mateusz Chyl

Marin Bigler został nagrody dla zawodnika MVP za turniej w DVCL w Warszawie.
Podziel się:
  •  
  •  
  •