Siatkówka: Pierwszy nasze zawodnika siatkarze Maciej Czepulonis odchodził z klubu.

Maciej Czepulonis

Informacje przed kolejnym sezonem rozpoczynamy od tych gorszych wieści, czyli pierwszego pożegnania.

Pierwszym zawodnikiem, który opuszcza Nasz Zespół i nie będzie reprezentował jego barw w najbliższym roku jest Maciej Czepulonis #17 / #7

Maciek ma do Was kilka słów!

„Na początku bardzo się cieszyłem z dołączenia do klubu MKSN Mazowsze Warszawa. Wierzyłem, że decydując się na ten krok połączę siły z osobami, które znam i lubię, a wspólne treningi pomogą nam lepiej się zgrać i zaprezentować drużynie na zawodach.

Pragnąłem wspólnie z zespołem osiągnąć sukcesy takie jak medale Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Ligi Mistrzów Niesłyszących. Pierwszymi wspólnymi zawodami, w których braliśmy udział były Eliminacje Mistrzostw Polski. Niestety mimo tego, że naszym celem było zwycięstwo w tym turnieju, nie udało nam się awansować do zawodów finałowych. W naszej grze mimo wspólnych treningów było dużo chaosu i nieporozumień.

Nie zważając na pierwsze niepowodzenie jednak nie poddaliśmy się. Kolejne zawody poszły już dużo lepiej, udało mi się zrealizować cel i osiągnąć dwa złote medale – Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Byłem zadowolony i czułem się świetnie. Następne turnieje odbyły się już niestety bez mojego udziału, doznałem kontuzji barku, która wykluczyła mnie z treningu i udziałów w Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski i Lidze Mistrzów. Brałem w nich udział jedynie jako kierownik zespołu, pomagając sztabowi szkoleniowemu. Przeszedłem operacje barku i długą rehabilitację, która wymusiła mój powrót do rodzinnego domu.

Maciek, zapamiętamy Cię jako solidnego, uniwersalnego zawodnika, na którego zawsze mogliśmy liczyć bez względu na to czy trzeba było wystąpić w roli przyjmującego, atakującego, czy też libero. Życzymy Ci przede wszystkim zdrowia, bo jeżeli to będzie możesz w siatkówce osiągnąć wiele!

Życzmy Ci powodzenia w nowym / starym klubie Korona Szczecin i widzimy się mamy nadzieje już niedługo! Podczas zawodów Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Dziękujemy Ci za wszystko, nigdy nie zapomnijmy tego co zrobiłeś dla Naszego Klubu Może jeszcze kiedyś nasze drogi się zejdą, także nie mówimy do widzenia, a do zobaczenia !

Maciej Czepulonis

Podziel się:
  •  
  •  
  •