Siatkówka mężczyzn: Po drugim dniu Mistrzostw Europy reprezentacja Polski mężczyzn z porażką i zwycięstwem na koncie.

Pierwszy dzień:

Niestety Mistrzostwa Europy zaczynamy od porażki. Przegrywamy z gospodarzami 0:3. Zagraliśmy nerwowo, nie radziliśmy sobie w przyjęciu, nie kończyliśmy pierwszej akcji. Natomiast Włosi bezlitośnie wykorzystywali kontry. Na boisku zameldowali się wszyscy zawodnicy MKSN Mazowsze: Arkadiusz Kasprzyk, Tomasz Morawski, Rafał Pietrzykowski i Dawid Puszczyński. Po pierwszym secie Rafała Pietrzykowskiego zmienił Jacek Patoła.

Trzeba zapomnieć o nieudanym początku i skupić się na kolejnym spotkaniu. W sobotę zmierzymy się z reprezentacją Białorusi. Bądźcie z nami! Trzymajcie kciuki!

Wynik: ITALY – POLAND 3-0 (1 set – 25-11) (2 set – 25-13) (3 set – 25-15)

Drugi dzień:

Tak jest!!! Pokonaliśmy reprezentację Białorusi w trzech setach. Ponownie na boisku zameldowali się wszyscy przedstawiciele MKSN Mazowsze i pokazali się z dobrej strony. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Wynik: POLAND – BELARUS 3-0 (1 set – 25-17) (2 set – 25-17) (3 set – 25-20)