Kalendarz imprez Centralnych PZSN 2018

Kalendarz imprez

2018

STYCZEŃ

05-07.01.-

12-14.01.-

19-21.01.-

26-28.01.-

27.01.- Gdańsk – Turniej jubileuszowy w halowej piłce nożnej i bowlingu (org.: Pomorze Gdańsk)

29-31.01.- Steinach (Austria) – Klubowy Puchar Europy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim (org: kluby sportowe)

30.01.-03.02.- Alcala de Henares (Hiszpania) – 5.Liga Mistrzów Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn (org: kluby sportowe)

LUTY

02-04.02.-

09-11.02.-

16-18.02.- Warszawa – Ogólnopolskie Zawody Niesłyszących w Curlingu Kobiet i Mężczyzn (org.: Wars Warszawa)

23-25.02.-

24.02.- Warszawa – X. Gala Mistrzów Sportu Niesłyszących (org.: PZSN i IG Warszawa)

00-00.02.- ? ( ? ) – 11.Mistrzostwa Europy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim (org.: PZSN) – ODWOŁANY

00-00.02.- ? ( ? ) – 4.Mistrzostwa Europy Głuchych w Snowboardzie (org.: – ) – ODWOŁANY

MARZEC

02-03.03.- Toruń – Halowe MPN w Lekkoatletyce (org.: PZSN)

09-11.03.-

16-18.03.- Ultental (Włochy) – Klubowy Puchar Europy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim (org: kluby sportowe)

16-18.03.-

17-24.03.- Schaffhausen (Szwajcaria) – 2.Mistrzostwa Europy Głuchych w Curlingu (org.: PZSN)

22-24.03.- Homel (Białoruś) – 6.Halowe Mistrzostwa Europy Głuchych w Lekkoatletyce (org.: PZSN)

23-25.03.-

30.03.-01.04.-

KWIECEŃ

06-08.04.- Gliwice – Eliminacje do MPN w Koszykówce Mężczyzn – Gr. A i B (org.: MIG Gliwice)

13-15.04.-

20-22.04.- Olsztyn – MPN w Piłce Siatkowej Kobiet do lat 23 (org.: Warmig Olsztyn)

20-22.04.- Radom – Eliminacje do MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Gr. A (org.: Radomig Radom)

20-22.04.- Racibórz – Eliminacje do MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Gr. B (org.: Odra Racibórz)

20-22.04.- Warszawa – Międzynarodowy Mityng Pływacki dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej (org.: IG Warszawa)

21-22.04.- Warszawa – Indywidualne MPN w Bowlingu (org.: Wars Warszawa)

27-29.04.- Warszawa – MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn do lat 22 (org.: Mazowsze Warszawa)

27-29.04.- Łódź – MPN w Koszykówce Kobiet (org.: ŁKSG Łódź)

27-29.04.- Puck – MPN w Żeglarstwie (org.: Wars Warszawa)

28.04. g.13:00 – Budapeszt (Węgry) – Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn

(mecz Węgry-Polska), (org.: PZSN)

MAJ

04-06.05.- Lublin – Finał MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn (org.: Spartan Lublin)

05-13.05.- Anhee (Belgia) – 4.Mistrzostwa Europy Głuchych w Kolarstwie Górskim (org.: PZSN)

11-13.05.- Poznań – MPN w Pływaniu (org.: UMKSN Poznań)

11-13.05.- Gliwice – MPN w Piłce Siatkowej Kobiet (org.: MIG Gliwice)

11-13.05.- Wrocław – Eliminacje do MPN w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn – Gr. B (org.: Świt Wrocław)

18-20.05.- Kraków – Finał MPN w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn – Gr. A (org.: Bagry Kraków)

18-20.05.- Olecko – MPN Juniorów do lat 16 i do lat 19 w Lekkoatletyce (org.: Olimpijczyk Olecko)

24.05.-02.06.- Monachium (Niemcy) – 11.Mistrzostwa Europy Głuchych w Bowlingu (org.: PZSN)

25-27.05.- Lublin – Finał MPN w Koszykówce Mężczyzn (org.: Spartan Lublin)

25-27.05.- Racibórz – MPN w Piłce Nożnej 7-osobowej Mężczyzn do lat 22 (org.: Odra Racibórz)

28.05.-02.06.- Mediolan (Włochy) – 11.Liga Mistrzów Głuchych w Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn (org: kluby sportowe)

30.05.-03.06.- Warszawa – Indywidualne MPN i Głuchoniewidomych w Szachach Kobiet i Mężczyzn (org.: Arkadia Otwock)

CZERWIEC

01-03.06.- Lublin – MPN w Lekkoatletyce (org.: Spartan Lublin)

04-09.06.- Palermo (Włochy) – 2.Mistrzostwa Europy Głuchych w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn do lat 21 (org.: PZSN)

07-09.06.- Baden (Austria) – Międzynarodowy Turniej Niesłyszących w Tenisie Stołowym (org.: PZSN)

08-10.06.- Szczecin – MPN w Piłce Nożnej 7-osobowej Kobiet (org.: Korona Szczecin)

08-10.06.- Warszawa – Spartakiada Sportowa Młodzieży dla Niesłyszącej (lekkoatletyka, pływanie i tenis stołowy)

(org.: IG Warszawa)

15-17.06.- Gdańsk – MPN w Bowlingu Par i Trójek Kobiet i Mężczyzn (org.: Pomorze Gdańsk)

15-17.06.- Gliwice – MPN w Koszykówce Mężczyzn do lat 22 (org.: MIG Gliwice)

16.06. g.15:00 – Pruszków (Polska) – Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn

(mecz Polska-Francja), (org.: PZSN)

29.06.-01.07.- Sofia (Bułgaria) – 4.Mistrzostwa Europy Juniorów Głuchych w Lekkoatletyce (org.: PZSN)

29.06.-01.07.- Olsztyn – MPN w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn (org.: Warmig Olsztyn)

LIPIEC

02-07.07.- Lublin (Polska) – 12.Mistrzostwa Europy Głuchych w Pływaniu (org.: PZSN)

06-08.07.-

06-14.07.- Waszyngton (USA) – 3.Mistrzostwa Świata Głuchych w Koszykówce Mężczyzn do lat 21 (org.: PZSN)

06-16.07.- Manchester (Wielka Brytania) – 18.Olimpiada Szachowa Głuchych w Szachach (org.: PZSN)

13-15.07.-

20-22.07.-

27-29.07.-

SIERPIEŃ

01-11.08.- Sztokholm (Szwecja) – 2.Mistrzostwa Europy Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn do lat 21 (org.: PZSN)

03-05.08.-

10-12.08.-

14-19.08.- Kijów (Ukraina) – 4.Mistrzostwa Europy Głuchych w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn (org.: PZSN)

17-19.08.-

24-26.08.-

31.08.-02.09.-

WRZESIEŃ

07-09.09.-

14-16.09.- Rzeszów – Eliminacje do MPN w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn – Gr. B i C (org.: Res-Gest Rzeszów)

14-16.09.- Lublin – Jubileusz z okazji 60-lecia LKSG Spartan w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn

oraz Bowlingu (org.: Spartan Lublin)

21-23.09.- Wrocław – Finał MPN w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn – Gr. A (org.: Świt Wrocław)

21-23.09.- Łuków – Indywidualne MPN w Szachach Szybkich i Błyskawicznych (org.: Hetman Łuków)

21-23.09.- Racibórz – MPN w Biegach Przełajowych (org.: Odra Racibórz)

22-29.09.- Puck (Polska) – 1.Mistrzostwa Świata Głuchych w Żeglarstwie (org.: PZSN)

28-30.09.- Radom – Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów od 35 lat (org.: Radomig Radom)

28-30.09. (14-16.09.-?)- Rybnik – Jubileusz z okazji 95-lecia ŚKSN Rybnik w Szachach (org.: Śląski Rybnik)

PAŹDZIERNIK

05-06.10.- Bydgoszcz (Polska) – 11.Mistrzostwa Europy Głuchych w Biegach Przełajowych (org.: PZSN)

05-07.10.- Warszawa – MPN w Halowej Piłce Nożnej Kobiet (org.: Mazowsze Warszawa)

05-07.10.- Płock – Drużynowe MPN w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn (org.: Fireballs Płock)

05-07.10.- Kraków – Drużynowe MPN w Szachach (org.: Reyman Kraków)

12-14.10.- Wejherowo – MPN w Tenisie Stołowym (org.: Olimp Wejherowo)

12-14.10.- Łódź – PPN w Piłce Siatkowej Kobiet (org.: ŁKSG Łódź)

12-14.10.- Wisła – Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn (org.: MIG Gliwice)

12-14.10.- Warszawa – Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Koszykówce Oldbojów od 35 lat (org.: Wars Warszawa)

19-21.10.- Warszawa – PPN w Koszykówce Mężczyzn (org.: Wars Warszawa)

26-28.10.- Rzeszów – Turniej Jubileuszowy z okazji 60-lecia RKSG Rzeszów w Piłce Siatkowej

(org.: Res-Gest Rzeszów)

21-28.10.- Łódź – PPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn (org.: ŁKSG Łódź)

LISTOPAD

02-04.11.- Wrocław – PPN w Koszykówce Kobiet (org.: Świt Wrocław)

03-12.11.- Tajpej (Tajwan) – Tour de Formosa w Kolarstwie szosowym (org.: kluby sportowe)

07-11.11.- Stambuł (Turcja) – 5.Puchar Europy Klubowy Głuchych w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn (org.: kluby sportowe)

09-11.11.- Radom – Jubileusz z okazji 45-lecia RKSG Radomig w Piłce Siatkowej i Szachach (org.: Radomig Radom)

16-18.11.- Gdańsk – Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów od 35 lat (org.: Pomorze Gdańsk)

21-24.11.- Werona (Włochy) – 10.Puchar Europy Klubowy Głuchych w Koszykówce Kobiet i Mężczyzn (org.: kluby sportowe)

23-25.11.- Gliwice – MPN w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn do lat 21 (org.: MIG Gliwice)

23-25.11.- Łuków – Indywidualne MPN w Szachach Szybkich i Błyskawicznych (org.: Hetman Łuków)

23-25.11.- Poznań – 22.Międzynarodowy Mityng Pływacki im. Józefa Sikorskiego (org.: UMKSN Poznań)

30.11.-02.12.- Warszawa – Międzynarodowe Turnieje Szachowe i Warcabowe dla Młodzieży Niesłyszącej (org.: IG Warszawa)

30.11.-02.12.- Rzeszów – Jubileusz z okazji 60-lecia RKSG Rzeszów w Piłce Siatkowej  (org.: Res-Gest Rzeszów)

GRUDZIEŃ

04-13.12.- Tampere (Finlandia) – 5.Mistrzostwa Europy Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn (org.: PZSN)

07-09.12.-

14-16.12.- Kluszkowce – MPN w Narciarstwie Alpejskim (org.: PZSN)

14-16.12.- Kielce – Jubileusz z okazji 65-lecia KKSG Surdus w Szachach (org.: Surdus Kielce)

21-23.12.-

Podziel się:
  •  
  •  
  •